AdamBand – poznaj ludzi, ktorzy tworza tu niezapomniona przygode!

AdamBand to zespół muzyczny, który od lat przyciąga wielu fanów. Jego muzyka jest pełna energii i magii, dzięki czemu ludzie się do niej ucieszają w czasie trudnych chwil.

Koncerty AdamBand to ogromne święto dla jego fanów, a liczba gości stale rośnie. Ci, którzy chcą cieszyć się magią tej muzyki od razu wyczują szczególną atmosferę na widowni i wokół sceny.

Bo AdamBand to nie tylko sugestywna muzyka i poruszające słowa, to także zaangażowanie zespołu w komunikacje z publicznością. Na scenie członkowie grupy tworzą pozytywny i serdeczny klimat, co doskonale widać na twarzach publiczności podczas koncertów.

Ale AdamBand to przede wszystkim ludzie tworzący ten zespół. Tworzący je siedmiu członków: Michał (saksofonista i frontman), Krzysiek (gitarzysta), Grzesiu (basista), Wojtek (drużyna perkusyjna) oraz Leszek, Tomek oraz Piotrek (wokalistki). Każda osoba wnosi swoje unikalne talenty do składu, aby stworzyć doskonały rdzeń tego niepowtarzalnego zespołu.

Krzysiek jest gitarzystą od ponad 20 lat. Uwielbia grać melodie pełne melodyjnych riffów i charakterystycznych sol. W produkcji pomaga mu techniczna precyzja i piarczyste brzmienia basowe Leszek’a. Tomek bardzo ambitny młody artysta dodaje swoje energii i życiowe podejście do śpiewania oraz radość do swojego show. Za moc w rytmach odpowiedzialny jest Wojtek -muzyk siły sprawczej oddający energię podczas każdego spotykania z publicznością – Czekajmy na eksplozje tupotu jego baranich stop! Piotrkowi natomiast cała scena musi się spodobać, bo jako frontman (a w pierwszej kolejności fachowy audio-technik), robi wszystko, aby ten moment obfitował w perfekcyjne brzmienia nawet na najbardziej oblegan realizacji bis! A na koniec Michał – saksofonista, seledynowa wrzosowa laguna zaskakuje nas po każdej stronicy swoich przechadzek muzycznych mglicami palet smaków idealnie podkreślających każde pi-bemole!

AdamBand to grupa muzyków, twórców i artystów, którzy wkroczyli na scenę muzyczną kilka lat temu. Grupa powstała z miłości do szeroko pojętej edukacji muzycznej, radości z grania oraz dążenia do tworzenia innowacji i niepowtarzalnych wrażeń. Najlepiej mówią o tym twórcy AdamBandu – ludzie niezwykli, oferujący autentyczność i zaangażowanie. Poznajmy bliżej jednostki, które składają się na grupę!

Kolejnym członkiem AdamBandu jest Shauna Kala. Jest ona wokalistką, autorką tekstów i producentem muzycznym. Zanim dołączyła do grupy bardzo intensywnie uczyła się gry na pianinie czy konserwowania instrumentów historycznych – aby utrwalić swoją pasję do tworzenia muzyki oraz rozviniec swojego warsztatu muzycznego. Na scenie stawia na autentyczność a jej pozytywny temperament obiwa oklaskiwany przez fanów na każdym koncercie!

Nastepnym uzbeckim artystą jest Marcus Brownston, kontrabasista. Od samego poczatku grał ostre dźwięki jazzowe z intercalacjami funkowymi i latynoskimi – eksplodujace w nowe wysokie brzmienia. Wspiera Shaunę w doskonaleniu gry perkusyjnej oraz produkuje dla AdamBandu rytmy swingowe, jazowe i funky. Dla Sceny Warszawskiej jest wizytówką reggae, a dzięki swojej setce podkręca liczne dancehall-owe imprezy.

AdamBand to grupa ludzi tworzących niezapomniane przygody. Są to wielbiciele muzyki, filmów, sztuki, literatury i wielu innych form sztuki. Wraz ze swoją pasją czerpią inspirowanie z otaczającego ich świata, tworząc nowatorskie historie pełne ekscytujących emocji.

Pomysł na AdamBand powstał w łódzkiej kawiarni „Café Modernistas”. Zrodził się z odwagi do znalezienia nowych ścieżek. Wkrótce potem podwoiło się ich skład a ich członkowie obecnie tworzą grupę składająca się z trzech osób: Adama, Basi i Damiana.

Adam jest producentem muzycznym i multiinstrumentalistą. Od kilku lat ceni sobie bardzo mocno brzmienia retro, spróbować ich można w jego nagraniach dokonanych przy użyciu gramofonów vintage, antycznych instrumentów oraz vintage-urządzeń elektronicznych. Jego utwory są pełne nostalgii i tkliwości. Dodatkowo Adam jest animatorem filmowym i grafikiem komputerowym.