Zespół na wesele


Na jakich imprezach gramy

Jako zespół muzyczny specjalizujemy sie w graniu na takich imprezach jak wesele, impreza firmowa, babski comber, sylwester studniówka, imprezy integracyje oraz koncerty okazjonalne. W tym najlepiej sie czujemy i właśnie dlatego założyliśmy sobie taki profil działalności zespołu muzycznego. Najczesciej gramy na weselach.Jako zespół weselny zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie. Zabawy, konkursy i muzyka biesiadna to elementy, które sa nieodzowne na każdym weselu. Gramy po prostu dla ludzi. Czujemy się świetnie wtedy gdy wszyscy się bawią a dobra atmosfera dodaje nam skrzydeł. Nasz zespół posiada w swoim repertuarze weselnym ponad 600 utworów wiec jestesmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Mieszkamy na śląsku i często gramy w okolicach takich miast jak Katowice, Dąbrowa górnicza, Gliwice, Sosnowiec, Tychy, Zawiercie, Myszków, Bielsko Biała czy Kraków. Jednak nie tylko w tych okolicach gramy. Gdy jesteśmy zapraszani przez miłych ludzi do zagrania poza ślaskiem nigdy nie odmawiamy. Nie pijemy alkoholu, więc jest pewność, że orkiestra wytrzyma do konca imprezy.Sami przyznacie pewnie że to bardzo istotna cecha szczególnie dla zespołu weselnego. Repertuar naszego zespołu weselnego, zabawy, konkursy oraz muzyka weselna wszystko to jest tworzone na potrzeby naszych gości. To właśnie ludzie dla których gramy i goście weselni sami pomagaja nam ustalać nowy repertuar. Zawsze przykładamy wielką uwagę do wszystkich sugestii odnośnie repertuaru muzycznego czy też konkursów i zabaw weselnych. Zespół nie gra wyłącznie repertuaru weselnego, ponieważ nie tylko muzykę weselną gramy. Gramy muzykę biesiadną, dance, rock and roll, discopolo, rock no i oczywiście pop.

wodzirej na weselu Tajemniczy goć zespół muzyczny podczas koncertu Niewiele widać ale się dzieje

Strona internetowa to jedynie podstawowa informacja o zespole muzycznym AdamsBand. Informacje na temat prowadzenia zabaw, prowadzenia wesela, repertuaru, muzyki dla młodszych, muzyki dla starszych udzielamy podczas rozmowy osobistej. To zbyt rozległy temat do opisywania na stronie internetowej. Dlatego zapraszamy do umówienia się z nami na osobiste spotkanie powiązane z omawianiem szczegółów jak i ogladaniem filmów z różnych wesel. To świetny sposób by poznać się wzajemnie i zdecydować czy chcemy z sobą współpracować podczas organizacji wesela. Prosimy o odsłuchanie naszej muzyki w dziale muzyka. To nagrania muzyki weselnej i nie tylko nagrywane w domu bezpośrednio z miksera na którym gramy również na weselach.

duet weselny w akcji eddie i kiczowaty obrus na cianie Kolorowo i niewyraźnie liryczna Asia

AdamsBand. Kontakt z zespołem muzycznym: gg:3704680 |adamsband@adamsband.pl|Tel:608787335 |32-7308501
Przeglądarki filmów,nagrań audio oraz przyciski Google plus i Facebook znajdujące się na tej stronie mogą wykorzystywać cookies