bottom corner

Zespół muzyczny ale głównie zespół weselny

Kontakt z gośćmi

Każda impreza , na której gramy poprzedzona jest długą rozmową z organizatorami. Pokazujemy na nich filmy z wesel ,sylwestrów i imprez firmowych, na których byliśmy jako zespół muzyczny. Są to filmy nagrywane na żywo podczas grania i prowadzenia imprez. Często pokazujemy również sposób prowadzenia , konkursy , zabawy a czasem również różne śmieszne scenki z wesel z naszym udziałem. Chcemy zawsze pokazać samych siebie od strony naszej pracy a za razem pokazać różne sytuacje, które podczas imprez mogą mieć miejsce. Jesteśmy zespołem muzycznym ze śląska więc i prowadzenie wesela po śląsku można na tych filmach znaleźć. Opowiadanie o naszej pracy nie odda atmosfery, za to filmy mogą nas i nasze zachowania nieco przybliżyć.


Chodzi o to by goście dobrze się bawili

zespół z obstawą rycerską eddie prowadzi konkurs weselny wspólne śpiewanie na weselu Chwila relaksu w ogrodzie

Wspólna biesiada weselna


Często, gdy para młoda wyjeżdża na sesję zdjęciową zespół muzyczny rozdaje gościom śpiewniki, które pozostają dla gości jako pamiątka z wesela. Cała sala wraz z zespołem śpiewa wiązanki różnych przyśpiewek weselnych kołysząc się przy tym przy stołach a wodzirej lub osoba wybrana z sali jest "dyrygentem" tej wielkiej orkiestry pokazując za razem co w danym momencie wszyscy powinni zrobić. Po powrocie z sesji zdjęciowej Młoda Para często jest przez gości przyjmowana na Sali wcześniej przećwiczonymi z ich gośćmi piosenkami.

Konkurs karaoke

Fajnie jest, gdy goście weselni nie tylko tańczą do naszej muzyki, ale również chcą z nami zaśpiewać. Na taką ewentualność jesteśmy przygotowani i oddajemy mikrofon gościom, którzy śpiewają wraz z nami. Jeżeli śpiewających gości jest więcej to organizujemy konkurs karaoke gdzie goście śpiewają do naszych mikrofonów jako podkład wykorzystując muzykę z tekstem z komputera.

Ciąg dalszy o zabawach na weseluAdamsBand. Kontakt z zespołem muzycznym: gg:3704680 |adamsband@adamsband.pl|Tel:608787335 |32-7308501
Przeglądarki filmów,nagrań audio oraz przyciski Google plus i Facebook znajdujące się na tej stronie mogą wykorzystywać cookies