bottom corner

Zespół muzyczny ale głównie zespół weselny

Kontakt z gośćmi

Każda impreza , na której gramy poprzedzona jest długą rozmową z organizatorami. Pokazujemy na nich filmy z wesel ,sylwestrów i imprez firmowych, na których byliśmy jako zespół muzyczny. Są to filmy nagrywane na żywo podczas grania i prowadzenia imprez. Często pokazujemy również sposób prowadzenia , konkursy , zabawy a czasem również różne śmieszne scenki z wesel z naszym udziałem. Chcemy zawsze pokazać samych siebie od strony naszej pracy a za razem pokazać różne sytuacje, które podczas imprez mogą mieć miejsce. Jesteśmy zespołem muzycznym ze śląska więc i prowadzenie wesela po śląsku można na tych filmach znaleźć. Opowiadanie o naszej pracy nie odda atmosfery, za to filmy mogą nas i nasze zachowania nieco przybliżyć.


Chodzi o to by goście dobrze się bawili

jak to na weselu eddie prowadzi konkurs weselny Glupia geba szefa Ktos tu rzadzi

Wspólna biesiada weselna


Często, gdy para młoda wyjeżdża na sesję zdjęciową zespół muzyczny rozdaje gościom śpiewniki, które pozostają dla gości jako pamiątka z wesela. Cała sala wraz z zespołem śpiewa wiązanki różnych przyśpiewek weselnych kołysząc się przy tym przy stołach a wodzirej lub osoba wybrana z sali jest "dyrygentem" tej wielkiej orkiestry pokazując za razem co w danym momencie wszyscy powinni zrobić. Po powrocie z sesji zdjęciowej Młoda Para często jest przez gości przyjmowana na Sali wcześniej przećwiczonymi z ich gośćmi piosenkami.

Konkurs karaoke

Fajnie jest, gdy goście weselni nie tylko tańczą do naszej muzyki, ale również chcą z nami zaśpiewać. Na taką ewentualność jesteśmy przygotowani i oddajemy mikrofon gościom, którzy śpiewają wraz z nami. Jeżeli śpiewających gości jest więcej to organizujemy konkurs karaoke gdzie goście śpiewają do naszych mikrofonów jako podkład wykorzystując muzykę z tekstem z komputera.

Ciąg dalszy o zabawach na weseluAdamsBand. Kontakt z zespołem muzycznym: gg:3704680 |adamsband@adamsband.pl|Tel:608787335 |32-7308501
Przeglądarki filmów,nagrań audio oraz przyciski Google plus i Facebook znajdujące się na tej stronie mogą wykorzystywać cookies