Wesela, imprezy firmowe,bale karnawałowe i sylwestrowe a nawet przyjęcia urodzinowe

AdamsBand w akcji podczas grania


Zespół muzyczny konfigurowalny w zalezno_ci od potrzeb

Gramy na wszelkich imprezach tanecznych. Głównie na weselach, ale również na balach,dancingach czy imprezach firmowych. Pomimo dużego składu zespołu możemy również zagrać w składzie dwu lub jednoosobowym np. na takich imprezach jak urodziny czy mały dancing. Jestesmy wiec konkurencyjni nawet dla jednoosobowego DJ oferując dodatkowo muzykę żywą , prowadzenie przeróżnych konkursów i zabaw. Możemy więc dostosować sie do każdej imprezy tanecznej zarówno wielkoscią składu jak i repertuarem. Mamy również spore doswiadczenie w graniu w różnych rejonach Polski. Repertuar zawierający mnóstwo stylów muzycznych (od tanga do discopolo) pozwala nam dostosować sie do każdego klimatu za razem dajac nam możliwosć dynamicznych zmian stylu prowadzenia imprezy w taki sposób by muzyka nie była monotonna.

Kapela weselna i jej szef

Eddie-szef zespołu,klawiszowiec,wokalista,konferansjer

Eddie gra i spiewa , ale kiepsko tańczy :-) Tworzy aranżacje muzyczne do utworów granych przez AdamsBand W wiekszosci sa to covery, poniewaz AdamsBand jest kapela głównie coverową, jednak w repertuarze można również znalesć kompozycje Eddiego. Częsć własnych kompozycji została umieszczona na płycie zespołu AdamsBand nagrywanej podczas przygody zespołu z włoska wytwórnia fonograficzną. Do dzisiaj płyte tą można kupic w europie zachodniej i ameryce południowej. Niestety w Polsce wspomniana płyta dostepna jest jedynie poprzez internet. Eddie to człowiek odpowiedzialny za całokształt prowadzenia imprez przez zespół AdamsBand. Jeżeli zachodzi taka potrzeba to z muzyka zamienia sie w wodzireja. Wychodzi wtedy z mikrofonem na salę i prowadzi niezapomniane zabawy , konkursy itp. Jest człowiekiem nieszablonowym, więc gdy wychodzi i zaczyna rozmawiac z ludźmi to nikt nigdy nie wie co z tego wyniknie. (on sam również ) Dzieje sie tak , poniewaz u eddiego glówną zasadą jest brak zasad. To ludzie sami ustalają w jaki sposób chcą sie bawić. Nie ma żadnych zasad czy szablonów. Jest to możliwe ponieważ eddie z reguły ma swietny kontakt z publicznoscia. Potrafi proponować , ale za razem słucha. Dzieki temu kazdy uczestnik zabawy może mieć wpływ na przebieg imprezy i to nie tylko pod wzgledem repertuaru zespołu muzycznego. Jeżeli ktos chce powiedzieć jakis dowcip...to po prostu mówi go wprost do mikrofonu. Jeżeli np. ktos chce "pogodać po sląsku" to eddie zacznie z nim " godać". To własnie o to chodzi na imprezach... by kazdy dobrze sie czuł i swietnie sie bawił.


AdamsBand. Kontakt z zespołem muzycznym: adamsband@adamsband.pl|Tel:608787335 /p>


Przeglšdarki filmów,nagrań audio oraz przyciski Google plus i Facebook znajdujące się na tej stronie mogš wykorzystywać cookies