Śląski zespoł na wesele,event, impreze integracyjną oraz inne imprezy taneczne

Skład naszego zespołu

Siedziba zespołu mieści się w Siemianowicach Śląskich. Jesteśmy do Waszej dyspozycji... .Jeżeli więc ktoś ma ochotę spotkać się z nami wystarczy zadzwonić lub napisać. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba możemy również przyjechać do Was. Jesteśmy zespołem na wesele z śląska. Gramy jednak w różnych miastach Polski, Naszym zdaniem kontakt pomiędzy zespołem muzycznym a naszymi gośćmi oraz uzgodnienie wszystkich szczegółów to podstawa udanego wesela , festynu , dancingu oraz każdej innej imprezy. Muzyka weselna zespołu muzycznego , konkursy zabawy jak i sposób prowadzenia wesela nie mogą być przypadkowe. Uzgodnienie preferencji Pary Młodej co do sposobu prowadzenia wesela jak i dobór muzyki to tak samo ważne sprawy jak granie i prowadzenie zabaw. Dla każdego staramy się indywidualnie dopasować repertuar, ponieważ to zespół weselny istnieje dla Was a nie odwrotnie. Taka filozofia naszej kapeli sprawdza się już od wielu lat wiec nie mamy zamiaru jej zmieniać. Na spotkaniu pokażemy kilka różnych filmów z wesel oraz nasze nagrania audio. To materiał, który pozwala na dokładne zorientowanie się w naszej ofercie.

Dane kontaktowe:

Telefon stacjonarny: (032)7308501
Telefon komórkowy : 608 787 335
adamsband@adamsband.pl
Duet weselny Eddie i jego mikrofon saxofonistka Asia Ania i jej mikrofonik

Referencje Adamsbandu

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu iż pary zamawiające zespół na wesele chcą mieć pewność, iż wybrali właśnie ten zespół, który w sposób kulturalny i w pełni profesjonalny uświetni ich przyjęcie weselne. Nam również zależy na tym aby było pełne porozumienie i zaufanie pomiędzy nami a gośćmi dla których gramy i oczywiście Parą Młodą. Stanęliśmy więc przed koniecznością zaprezentowania własnej pracy osobom, które niejednokrotnie wcześniej nie miały kontaktu z naszym zespołem weselnym. Trudno nas posłuchać na występie w pubie, ponieważ z reguły gramy na imprezach zamkniętych takich jak wesele, impreza firmowa czy sylwester. Aby udostępnić jak najwięcej wiarygodnych informacji o Nas umawiamy się z zainteresowaną parą i pokazujemy naszą pracę na filmach nagrywanych na żywo podczas prowadzonych przez nas imprez. Dane podane na tej stronie to jedynie podstawowe informacje o zespole muzycznym ,jego działalności i naszej muzyce . Każda impreza wymaga szczegółowego i indywidualnego podejścia. Dlatego zawsze gorąco zapraszamy na spotkanie na którym będziemy mogli zademonstrować nasze propozycje prowadzenia wesela, a także ustalić profil prowadzenia, konkursy, repertuar muzyczny.

AdamsBand. Kontakt z zespołem muzycznym: gg:3704680 |adamsband@adamsband.pl|Tel:608787335 |32-7308501
Przeglądarki filmów,nagrań audio oraz przyciski Google plus i Facebook znajdujące się na tej stronie mogą wykorzystywać cookies