AdamsBand – człowiek za każdym sukcesem!

AdamBand to polska formacja składająca się z trzech muzyków, którzy tworzą razem muzykę od 2015 roku. Grupa powstała w oparciu o lokalny środowisko młodych artystów, stawiając na oldschoolowy rap i ponadczasowe linie melodyczne.

Szybko okazało się, że AdamBand to karabin maszynowy przyciągający uwagę szerokiej publiczności. Trzej twórcy – Kamil Wojciechowski (Keeby), Paweł Wiśniewski (Quiso) i Mateusz Kocięcki (Wiseey), każdy niesamowicie utalentowany, oddali się energetycznym brzmieniom, by stworzyć naprawdę wyjątkowe dzieło. Mnogość styli, jakie prezentują w swojej muzyce można doskonale obserwować na ich ostatnim albumie ,,Homework III” wydanym w 2020 roku. Album zbiera pochlebne opinie fanów i krytyków muzycznych.

AdamsBand to polska grupa rockowa, która od samego początku swojej działalności prężnie się rozwija. Na ich koncertach gromadzi się coraz większa liczba fanów, a ich piosenki były już nagrywane przez najpopularniejsze w Polsce stacje radiowe. Można powiedzieć jedno – zespół zdobywa coraz większy rozgłos i sławę.

Nie trudno zauważyć, że za każdym sukcesem AdamsBandu stoi jeden człowiek – Piotr Adamski. Jest on gitarzystą i liderem grupy w jednym, a poza tym także autorem muzyki i tekstów większości utworów. Swoje umiejętności muzyczne Piotr rozwinął w ciągu ostatnich piętnastu lat i od czasu do czasu bierze udział w warsztatach muzycznych, aby wzbogacić swoje umiejętności gitarowe. Jak sam twierdzi: „Muzyka to moje drugie życie i muszę cały czas sprawdzać nowe techniki i stylistykę”.

Piotr ma na swoim koncie także nagrania dla wielu polskich artystów jak np. Patrycja Markowska czy Mrozu. Ostatecznie jednak Adamski postanowił skupić się na muzyce rockowej, tworzonej przez siebie i ekipę AdamsBandu. Wspólne pasje tworzenia muzyki sprawiły, że grupa funkcjonuje już od dwunastu lat i nosi nazwisko jej lidera – Piotra Adamskiego!

Adamskiemu udało się stworzyć duchowe podobieństwo pomiędzy ludźmi równie entuzjastycznie podchodzącymi do muzyki. W efekcie udało mu się położyć szerokie fundamenty pod budowanie silnego fanpage’a i social media presence w całej Polsce. Był także jednostką odpowiedzialną za sukces, jeśli chodzi o godzinne wydarzenia twarzy na żywo na platformach streamingowych takich jak Facebook oraz Instagram – dzięki którym AdamsBand zyskał publikacji i miliony widzów w Polsce.

Od kilku lat na polskim rynku muzycznym słychać nazwę – Adamband. Jedna z głównych postaci tego kolektywu to Adam Dworski, wokalista odpowiedzialny za większoć sukcesów Adamsbandu.

Pochodzący z warszawskiej Pragi artysta szybko został doceniony przez publicznosc. Jeszcze bardziej udowadniaja to mnogie nagrody i statuetki przyznane Adamowi i jego kolegom od czasu debiutanckiego albumu The Other Side of the Street

Jedenastoosobowy kolektyw jeszcze bardziej poszerzył swoja popularność po dwuch ostatnich koncertach, zagranych w tym roku w Puławach oraz Łodzi. Wielu ludzi obecnych na tym drugim spotkaniu twierdzi, że był to najlepszy publiczny koncert Adambandu jaki miał miejsce dotychczas.

Publicznosc zgodnie potwierdza, ze Adamband tworzy muzykę wyróżniajaa się na tle innych regionów muzycznych. To energiczny mix soulowych śpiewanie i selektywny rap oparty na inspiracjach hip-hopowymi. Ta unikalna połaczenie pozwala im tworzyc skoczne melodie i duże dialogi, które można usłyszeć raptem podczas ich live show.

Aby utrwalić swoj sukces Adam Dworski postanowił rozwinąć skrzydła i organizować okresowe przesyle do publicznie dla grupy. Jest to idealne narzedzie aby udostepnić prawdziwe spojrzenie Artystów na scenę muzyczną i zmotywowac odbiorcow wraz z subskrybentami do widokowania dalszych ruchów. Ta misja skutecznie stymulowa poszerzone fanbasu Adamsbandu, ktory stale sie powiajsza.